background

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Erdemler Elektromekanik vermiş olduğu hizmetlerin kalitesini, güvenirliğini standartlara ve normlara uygunluğunu, müşteri memnuniyetini başarının gerekliliğini ve anahtarı olarak görmektedir. Bunun için ISO 9001 kalite yönetim sistemleri ve yapım metotları bir rehber olarak benimsenmiştir.

Yapılacak işlerde müşterinin en üst düzeyde tatminini sağlamak ve uzun süreli başarı ve devamlılık için başta şirket üst yönetimi olmak üzere tüm çalışanların katılımı ile gerekli hizmet ve ürünlerin enerji dönüşümlü, verimli uygun maliyetli, ses, gürültü, hijyen şartlarına haiz zamanında en kaliteli şekilde müşteriye sunulması ve müşterinin istek ve beklentilerini tam olarak eksiksiz ve kusursuz olarak karşılanması gerekmektedir.

Bunun için Erdemler Elektromekanik yönetimi tarafından gerekli, tüm teknik ve idarikaynaklar karşılanacaktır. Sürekli yeniliklere açık iyileştirme felsefesi uygulanacaktır. Tüm çalışanlarımızda aynı kalite bilinci oluşturulmuştur. Tedarikçi, çözüm ortakları ve müşterilerle iletişim en etkin şekilde sağlanmaktadır.